Daniela Ziemnioková: Bukova je plná zelených ploch a možnosti nadechnout se

Před 4 lety jen málokdo tušil, jak krásné bydlení na západě vysočinské metropole vyroste. Ačkoliv byly stavby pouze na papíře, už tehdy vzbuzovaly velký zájem. Právě kolaudované nové střešní byty vystavěné v rámci Rezidence Bukova toho ale nabízí mnohem víc, říká hypoteční specialistka Daniela Ziemnioková, která pomáhá s financováním zájemcům o bydlení v rezidenci Bukova.

Šance na atraktivní bydlení, ihned k nastěhování

Rezidence Bukova  je největší projekt na Vysočině. Vyrostlo zde 52 rodinných a 5 bytových domů. Celkem jde o 146 bytových jednotek. „Rezidence  získala ocenění nejlepší projekt roku 2018”, dodává Daniela. Pro rezidenci byla v místě vybudovaná nová infrastruktura a její komunikace tak zajišťují větší bezpečnost a plynulost dopravy i v době dopravních špiček. Lokalita je ale stále harmonicky začleněna do okolní přírody. Nová výstavba je také vysázená dalšími stromy a vzrostlá zeleň bude plnit funkci hlukových i protiprachových bariér. Ke komfortu budoucích obyvatel přispěje také množství parkovacích míst či dětská multiaktivní hřiště. Horní Kosov, kde se rezidence nachází, není ochuzen ani o kvalitní občanskou vybavenost. V blízkosti se nachází mateřská, základní i střední škola a nemocnice. K dispozici je také pobočka České pošty, městská knihovna, obchody, restaurace a v přízemí jednoho z bytových domů je kadeřnický salon a lékárna. 

10 nových, již postavených, exkluzivních střešních bytů k prodeji a nastěhování

Rezidence Bukova nově nabízí moderní bydlení v podobě 10 nových střešních bytů v 5. nadzemním podlaží bytových domů, které jsou již postavené a zkolaudované nebo v procesu kolaudace. V každém 5. patře všech 5 bytových domů se nachází pouze 2 bytové jednotky o dispozici 3+kk a 2+kk. Větší byty poskytují dvě terasy orientované na východ i západ, menší bytové jednotky v nabídce poskytují svým budoucím obyvatelům sice jednu, ale zato velkoryse řešenou terasu. Obě bytové jednotky mají navíc sklepní kóje a parkovací stání v přízemí domu. 

Dostupné bydlení v Jihlavě

„Pro mě je zajímavý fakt, že se jedná o novostavbu. Nebude tedy nutné nemovitost dlouho renovovat a není třeba ukládat velké částky do fondu oprav. Energetická náročnost budovy je také v nižších číslech, což bude mít vliv na další provozní úspory. Z odezvy kupujících jsem navíc zaznamenala, že bytové jednotky jsou v bytovém prostoru velmi dobře situačně uspořádány,” doplňuje Daniela. V rámci financování bude mít klient možnost vybrat si z široké nabídky bank. V březnu 2022 už navíc budou všechny jednotky zkolaudovány. Pro rezervaci klient platí 200 000 Kč, částka se mu následně započítává do kupní ceny. 

Daniela Ziemnioková je hypoteční specialistka, která pomáhá s financování a pojištění zájemcům o nové bydlení. S tvůrci  projektu Rezidence Bukova spolupracuje už od začátku a pomohla mnoha lidem zajistit financování nového bydlení v dané lokalitě.

Zajímá vás více? 

Stačí nám na sebe nechat kontakt a my vám v e-mailu pošleme veškeré podrobnosti a aktuality.