Hledáte moderní bydlení v Jihlavě?


Vítejte v Rezidenci Bukova

Kvalitní stavba, materiály a důraz na komfort

Střešní byty z nového rezidenčního projektu Bukova spojují současné moderní a rodinné bydlení s jedinečnou atraktivní lokalitou a výhledem do okolní krajiny.  V nabídce najdete jednotky o dispozicích  2+kk a 3+kk.  Protože nám záleží na kvalitě, tak vybíráme pouze kvalitní materiály a dodavatele. Náš přístup je individuální, klientské změny pro nás nejsou problém.

2 +kk a 3+kk

exkluzivní střešní byty 

pouze 10 bytů

omezený počet jednotek v prodeji

Vysoký standard

stavby, materiálů i vybavení

Nabízíme vám místo, kde budete skutečně žít

Rezidence Bukova se nachází v atraktivní lokalitě Horní Kosov, která  je částí krajského města Jihlava. Nachází se na západě Jihlavy. K Jihlavě byl připojen 1. dubna 1980. S 10 minut vzdáleným centrem Jihlavy spojuje Horní Kosov trolejbusová linka C a autobusové linky 36 a 8. Dnes je Horní Kosov plně propojený s Jihlavou a stal se vyledávanou lokalitou pro bydlení.

5000 m² zeleně

3 dětské hřiště

200+ parkovacích míst

S veškerým občanským komfortem při ruce

Horní Kosov vám nabízí unikátní kombinaci krásného výhledu, přírody a občanské vybavenosti. Funguje zde pobočka České pošty, obchody, restaurace, kavárny, školky, základní i střední školy, sportovní centra, městská knihovna a další služby, které vám nabídnou absolutní servis. 

Pošta, knihovna, nemocnice a další v bezprostřední blízkosti

Mateřská, základní i střední škola necelých 10 minut od rezidence

Restaurace, kavárny, potraviny v docházkové vzdálenosti